Dan sporta 10. listopad 2013.
Autor: Ljubica Korov, 23. 10. 2013.

U četvrtak, 10. listopada 2013. godine u OŠ Mate Lovraka održana su međurazredna sportska natjecanja.

U četvrtak, 10. listopada  2013. godine, u našoj školi, OŠ Mate Lovraka održan je Dan sporta.

U učionicama igrane su društvene igre, a u sportskoj dvorani i školskom igralištu učenici su pokazali vještine i umijeća u štafetnim igrama, pikadu, nogometu, rukometu, odbojci i stolnom tenisu.

Natjecanja su završena s p o r t s k i - bez ikakvih problema. Rezultate i fotografije možete pogledati u priloženim dokumentima.

Nakon uzbudljivog i oku dopadljivog druženja učenici su pošli doma na zaslužen odmor, noseći u srcu mladost, u mislima radost, u duši mir a u tijelu zdravlje.

Ljubica Korov, dipl. knjižničar