Autor: Ana Kopić, 12. 6. 2014.

VUKOVARSKO –SRIJEMSKA ŽUPANIJA

OSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKA, ŽUPANJA

ALOJZIJA STEPINCA 18

KLASA:112-01/2014-01-09

URBROJ:2188-15-01/14-1

Županja, 12.06.2014.

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine, broj 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 16/12., 86/12., 126/12., 94/13.) Osnovna škola Mate Lovraka, Županja Alojzija Stepinca 18,  raspisuje

N A T J E Č A J  Z A  R A D N O  M J E S T O

TAJNIK ŠKOLE (M/Ž)

1 izvršitelj/ica na  puno, određeno radno vrijeme (zamjena za rodiljni dopust)

Uvjeti:  prema članku 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine, broj 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 16/12., 86/12., 126/12., 94/13.).

Razina obrazovanja: -sveučilišni studij pravne struke

-stručni studij upravne struke

Uz prijavu za natječaj (zamolbu) potrebno je priložiti:

- životopis

- presliku diplome

- presliku domovnice

- potvrdu o nekažnjavanju (ne starija od 6 mjeseci)

- elektronički ispis staža iz HZMO-a

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti dokaz o pravu na koje se poziva.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Škole.

Za kandidate prijavljene na natječaj čije su prijave uredne i koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja provest će se provjera znanja bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta putem pisanog testiranja, a za kandidate koji zadovolje na testiranju i putem usmene provjere (intervjua). Ako kandidat ne pristupi provjeri smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj, te se više ne smatra kandidatom.

Na web stranici škole (http://os-mlovraka-zu.skole.hr/) objavit će se način obavljanja prethodne provjere znanja kandidata, područje provjere te pravni i drugi izvori za pripremanje kandidata za provjeru, popis kandidata koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja te vrijeme i mjesto održavanja i to sve najmanje pet dana prije održavanja provjere.

Prijave se šalju poštom ili osobnom dostavom na adresu:

Osnovna škola Mate Lovraka, Županja Alojzija Stepinca 18, s naznakom „za natječaj“.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni u zakonskom roku.

Ravnatelj:

Marijan Oršolić, prof.