Ispratili smo naše umirovljenice!
Autor: Ljubica Korov, 7. 10. 2014.

U petak 3. 10. 2014. svečano smo ispratili vrsne učiteljice, odgajateljice, iskrene i dobronamjerne prijateljice Dragicu Štivić, Maricu Kujundžić i Mirjanu Živanović u zasluženu mirovinu.

U petak 3. 10. svečano smo ispratili vrsne učiteljice, odgajateljice, iskrene i dobronamjerne prijateljice Dragicu Štivić, Maricu Kujundžić i Mirjanu Živanović u zasluženu mirovinu.

Ostavile su neizbrisiv trag u našoj školi, predane svojoj profesiji gajeći bezuvjetnu ljubav prema zanimanju i zvanju koje su odabrale.

Po njihovom radu pamtit' će ih djeca, kolege i roditelji jer su nastojale svojim radom sa svima nama ukazati na prave, istinske životne vrijednosti, nastojeći stvarati lijepo i dobro školsko ozračje.

Ljubica Korov dipl. knjižničar

Nase_umirovljenice.rar (704.44 KB)