07.12.2017. 14:14
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
1. Ponuda turističke agencije Astralis d.o.o. Slavonski Brod, OIB 46085196058 odabrana je za organizaciju ekskurzije učenika 4. i  7. razreda na sjeverni Jadran - Istratour.

Ono si što čitaš
Autor: Ljubica Korov, 16. 10. 2015.

Počevši od 15. listopada  pa sve do 15. studenoga, manifestacijom Mjesec hrvatske knjige, će se promicati knjige i čitanje.

Ono si što čitaš!

Moto je to ovog Mjeseca hrvatske knjige, mjeseca koji jednom nogom stoji u listopadu, drugom u studenome, i na taj način jesen čini „književnijom“ od ostalih godišnjih doba.

Na cijelom području Republike Hrvatske u školama, vrtićima, domovima umirovljenika, otvorenim prostorima i knjižnicama održat će se akcije s ciljem popularizacije čitanja. Čitat će književnici, glumci, knjižničari, djeca, djedovi, bake, roditelji, slučajni prolaznici…

Na poziv djelatnika gradske knjižnice učenici 2. a i b razreda, sa svojim učiteljicama Marlenom Galović i Ivanom Juzbašić posjetili su županjsku gradsku knjižnicu. Tamo smo se susreli sa književnicom (ali i glumicom i režiserkom) Lanom Biten koja nam je predstavila svoju novu knjigu Farma Kukuriku. Kako nam je bilo pogledajte na slikama!

Ivana Juzbašić

2.a_i_2.b.rar