ODLUKA O ODABIRU NAJBOLJE PONUDE
Autor: Ana Kopić, 23. 2. 2016.

O D L U K U

U svezi javnog poziva objavljenog na internet stranici Osnovne škole Mate Lovraka dana 21. siječnja 2016., ponuda broj:1/2016, za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave - ekskurzije učenika 7. razreda u srednju Dalmaciju, u razdoblju od 18. lipnja do 02. srpnja 2016. na roditeljskom sastanku, održanom 19. veljače  2016. godine, odabrana je ponuda HRVATSKI CRVENI KRIŽ, GRADSKO DRUŠTVO CK ŽUPANJA: 6 dana; Rogoznica, Šibenik, NP Krka, Split, Primošten, Trogir, Zadar; smještaj u odmorištu CK u Rogoznici .                                                                                                             ravnatelj: Marijan Oršolić, prof.