07.12.2017. 14:14
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
1. Ponuda turističke agencije Astralis d.o.o. Slavonski Brod, OIB 46085196058 odabrana je za organizaciju ekskurzije učenika 4. i  7. razreda na sjeverni Jadran - Istratour.

DOBRODOŠLI PRVAŠIĆI
Autor: Monika Rajković, 5. 9. 2016.

Dobrodošlicu đacima prvacima zaželjeli su učenici i djelatnici škole.Nakon što su naši najmlađi učenici sjeli u počasni prvi red ,priredba je započela. Vrijedni učenici pripremili su recitacije, igrokaz i nekoliko plesova. Ravnatelj  škole Marijan Oršolić pozdravio je učenike i roditelje, a prometni policajac objasnio je kako sigurno doći u školu. Potom je učiteljica Ljiljana Zovkić prozvala 25 prvašića koji su zapjevali pjesmu Kad si sretan i otišli po prvi puta  u svoju učionicu gdje će naučiti prva slova.

Program priredbe su pripremile učiteljice Monika Rajković, Ljiljana Zovkić i Marlena Galović