30.11.2018. 13:00
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
HRVATSKI CRVENI KRIŽ GRADSKO DRUŠTVO CRVENOGKRIŽA ŽUPANJA, odabran je za organizaciju ekskurzije učenika 4. i  7. razreda na Područje SREDNJE DALMACIJE.

KUHINJA

Ukupno: 206064
Književni susret s Nadom Mihoković Kumrić
Autor: Ljubica Korov, 9. 11. 2016.

U razgovoru s djecom otkrila im je kada je počela pisati, što je Lastin rep, i zašto njen prvi uradak nosi baš taj naslov, sada već zaštićenoga leptira.

Književni susret

U Mjesecu hrvatske knjige 3. studenoga održan je književni susret sa spisateljicom Nadom Mihoković Kumrić . Učenicima 4.a , 4.b razreda i knjigoljupcima viših razreda predstavila se sa svoje dvije knjige Tko vjeruje u rode još i Lasti rep , koje su na popisu lektire, a djelo Lastin rep nagrađen je nagradom Mato Lovrak.

Cilj svakog književnog susreta je približiti djeci knjigu, pozadinu i srž djela i  motivirati ih za čitanje.

Zadovoljna pokazanim znanjem o sadržaju ovih lektira , kreativnošću učenika, našoj knjižnici poklonila je knjigu s naslovom Rep,ali ne lastin nastavak Lastinog repa.

Na kraju književnog susreta zahvalili smo se književnici na druženju, a učenik 4.b razreda, Filip Galović, predao joj je skroman darak, uradak naše UZ i pozvao ih na ponovno druženje uz novonapisano djelo.

Lana Ivić, 5.b