12.07.2018. 10:24
INFORMATIVNI POZIV
Informativni poziv upućen pružateljima vanjskih usluga za  obavljanje poslova kuhara/ice u punom radnom vremenu u Osnovnoj školi Mate Lovraka, Županja                                                     -ponude- traže se   .

KUHINJA

Ukupno: 198027
„ŽIVIM ŽIVOT BEZ NASILJA“
Autor: Marijan Oršolić, 23. 12. 2016.

in memoriam: Miroslav Tunjić

U petak, 16.12 u Kino dvorani „Mladost“, Županja održan je svečani program pod nazivom „in memoriam: Miroslav Tunjić“, u sklopu nacionalne preventivne akcije „Živim život bez nasilja!“ koju je organiziralo Ministarstvo unutarnjih poslova i Ministarstvo znanosti i obrazovanja u suradnji s brojnim udrugama.

Svečanost je održana povodom obljetnice tragično preminulog Miroslava Tunjića, bivšeg učenika škole ali i sve druge djece koje su žrtve nasilja. Organizatori su putem edukacijsko-dokumentarnih snimki i igranih dijelova ukazali na posljedice nasilja te na koji način se ono može preventirati kako bi se stvorilo pozitivno ozračje i nenasilna okolina. Također su uručene i nagrade za najaktivista/najaktivisticu, odnosno učenike „Promotore nenasilja“, a jedna je pripala učenici 8.a razreda, Loreni Filipović.