Dobro došli natrag u školske klupe
Autor: Marijan Oršolić, 11. 1. 2017.

Dragi učenici,
Škola i djelatnici vas  spremno i radosno  očekuju na početku drugog polugodišta školske 2016.-2017. godine .

Nastava počinje 16. siječnja 2017. u 8 sati za sve učenike , po nešto izmijenjenom  rasporedu kojega možete vidjeti u prilogu . Isto tako u prilogu možete naći i vrijeme za prijem roditelja i raspored vožnje za učenike putnike.

Autobus prometuje na relaciji Naselje Šlajs - OŠ M. Lovraka i obrnuto prema sljedećem rasporedu:

- dolazak pred školu …………… 7 :45

- odlazak ispred škole ………... 11:45, 13:25 i 15:05

Nakon odlaska naših  dragih prijatelja, učenika i djelatnika Osnovne škole „Mijat Stojanović  “ iz Babine Grede, na prijedlog roditelja provedeno je anketiranje roditelja vezano za organizaciju nastave u drugom polugodištu.

Velika većina roditelja je bila za organizaciju nastave u jednoj smjeni , s tim prijedlogom složilo se i Učiteljsko vijeće. Svi su se složili  da su rezultati rada učenika  u jednoj (prvoj smjeni)  unatoč poteškoćama koje smo imali  (prostor i dužina sata)  puno bolji u odnosu na rezultate koje su postizali s radom  u dvije smjene .

Uzevši u obzir sve navedeno Školski odbor 28.12.2016. je donio Odluku da se nastava u drugom polugodištu 2016./2017. godine nastavi organizirati u jednoj smjeni, kako su i tražili roditelji, koji su svoje obveze prilagodili ovakvoj organizaciji te  da se nastavi praćenje rada i uspjeha učenika, a sve poteškoće da se rješavaju uz dogovor i u suradnji s roditeljima

Nastava počinje 16. siječnja 2017. u 8 sati za sve učenike (B smjena), po nešto izmijenjenom  rasporedu kojega možete vidjeti u prilogu . Isto tako u prilogu možete naći i vrijeme za prijem roditelja i raspored vožnje za učenike putnike.

Svim učenicima i djelatnicima želimo uspješan nastavak rada u drugom polugodištu

ravnatelj:

Marijan Oršolić