07.12.2017. 14:14
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
1. Ponuda turističke agencije Astralis d.o.o. Slavonski Brod, OIB 46085196058 odabrana je za organizaciju ekskurzije učenika 4. i  7. razreda na sjeverni Jadran - Istratour.

SEREŽANIMA DRUGO MJESTO
Autor: Monika Rajković, 1. 3. 2017.

Pokladnu povorku  kroz ulice našega grada obogatili su i učenici naše škole. U nedjelju 26. veljače 2017.  učiteljice su povele četvrtaše ulicama našega grada maskirane u serežane. Serežani  su bili elitna vojska, graničari i carinici u Vojnoj krajini  osnovani krajem 18. vijeka. Učenici su pjevali  hrvatsku budnicu Još Hrvatska ni propala, a nakon toga  su vježbali mačevanje pod naredbama  satnika.

Učenici su crvenim kabanicama, mačevima, konjima, kapama  i ponosnim držanjem osvojili publiku, ali i stručno povjerenstvo koje je našoj školi dodijelilo drugo mjesto i nagradu. Učenici  su  zadovoljni osvojenom nagradom, pa su i u školu došli obučeni u serežane.               Pogledajte fotografije u galeriji!