INFORMATIVNI POZIV
Autor: Marijan Oršolić, 12. 7. 2018.

Informativni poziv upućen pružateljima vanjskih usluga za  obavljanje poslova kuhara/ice u punom radnom vremenuu Osnovnoj školi Mate Lovraka, Županja

-ponude- traže se

.

OSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKA, ŽUPANJA

ALOJZIJA STEPINCA 18

32270 ŽUPANJA

KLASA: 112-01/2018-01/02

URBROJ: 2188-15-01/2018-1

U Županji, 11.07.2018. godine

PREDMET:  Informativni poziv upućen pružateljima vanjskih usluga za

obavljanje poslova kuhara/ice u punom radnom vremenu

u  Osnovnoj školi Mate Lovraka, Županja

-ponude- traže se

Na temelju točke IV. stavka 2. i 3. Odluke o zabrani novog zapošljavanja službenika i namještenika u javnim službama („Narodne novine“ broj 70./16.) pozivamo Vas na dostavu Ponuda za uslugu:

-kuhar/ica 1 izvršitelj/ica u punom radnom vremenu (8 sati dnevno- 40 sati tjedno). Rad je organiziran u jednoj smjeni od 06.00 do 14.00 sati u Osnovnoj školi Mate Lovraka, Županja na neodređeno radno vrijeme za pripremu obroka za prehranu učenika u vidu  2 puta tjedno po 200 obroka u obliku toplog obroka odnosno za pripremu najmanje 3 puta tjedno po 200 mliječnih obroka prema jelovniku koji je u skladu s Normativima za prehranu učenika u osnovnoj školi ( „Narodne novine“, br. 146/12.)

U članku 7. Pravilnika o djelokrugu rada tajnika te administrativno-tehničkim i pomoćnim poslovima koji se obavljaju u osnovnoj školi ( „Narodne novine“, br. 40/14. ) navedeni su poslovi koje obavlja kuhar/ica: „Kuharica obavlja poslove planiranja, preuzimanja namirnica, pripreme i podjele obroka, čišćenja i održavanja kuhinje te ostale poslove koji proizlaze iz godišnjeg plana i programa rada škole i drugih propisa.“

Uvjet za kuhara/icu je završena srednja škola – program kuhar odnosno KV kuhar i završen tečaj higijenskog minimuma.

Zbog ukazane potrebe za kuharom/icom u Osnovnoj školi Mate Lovraka, Županja molimo Vas da nam  dostavite pisanu  ponudu u kojoj ćete navesti cijenu rada ili usluge za obavljanje poslova kuhara/ice koju bismo Vam  platili u slučaju da ugovorimo Vašu uslugu.

Molimo da nam pisanu ponudu dostavite što je prije moguće, a najkasnije do 20.07. 2018. godine na adresu OSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKA, ALOJZIJA STEPINCA 18 32270 ŽUPANJA.

Ponudu možete poslati i na adresu: os.mlovraka.zu@os-mlovraka-zu.skole.hr

Unaprijed zahvaljujemo na suradnji.

S poštovanjem,

Ravnatelj: