PRVI DAN U ŠKOLI
Autor: Marijan Oršolić, 1. 10. 2018.

Prvi dan U školi 3. rujna 2018. bio je važan za sve učenike škole, ali  posebno uzbudljiv za 20 prvašića koji su prvi put kročili u prostorije naše škole.Maleni školarci pretstavljeni su na priredbi održanoj njima u čast u hodniku škole s početkom u 11 sati. Nakon uvodnog pozdrava obratio im se ravnatelj, prof. Marijan Oršolić , koji je zaželio dobrodošlicu i uspješnu školsku godinu.Kao i proteklih,tako i ove godine, prometni policajac savjetovao je roditeljima da što manje djecu voze automobilima do škole kako bi što prije sama naučila kako se treba ponašati u prometu da bi što sigurnije stigli od kuće do škole. Nakon toga, uslijedio je zabavni dio – program recitacija i plesnih točaka kojeg su pripremile učiteljice vrijednih đaka 2.-4. razreda. Pred sam kraj učiteljica Marlena Galović prozvala je učenike ,te ih s velikim veseljem po prvi puta odvela u njihovu učionicu. Škola je također počastila mališane grickalicama,slatkišima i sokovima.Sigurni smo da će im učenje biti lako i da steći  puno dobrih prijatelja u svojoj školi!

Fotografije možete pogledati ovdje: