Ukupno: 111964
Karlovac - pilot projekt
Autor: VALENTINA Kobašević Karaula, 3. 5. 2019.

U sklopu pilot-projekta “Posjet učenika osmih razreda Karlovcu” učenici su kroz jednodnevnu terensku nastavu oplemenili svoje znanje o vrijednostima Domovinskog rata, podsjetili se značaja Bitke za Vukovar u obrani suvereniteta i teritorijalne cjelovitosti suvremene Republike Hrvatske te naučili koju važnu ulogu je odigrao ovaj grad na četiri rijeke. Učenici osmih razreda naše škole su u pratnji razrednika Drage Trojana i Ivane Kelave Tešić 29.4.2019. obišli znamenitosti ovog starog grada te posjetili Gradski muzej Karlovac, Vojni kompleks Turanj, Aleju hrvatskih branitelja, Aquatiku – slatkovodni akvarij Karlovac, Karlovačku zvijezdu (stari grad) te poslušali predavanje „Domovinski rat na karlovačkom području“. Prije početka obilaska okrijepili su se ručkom u restoranu "Kristal" te nastavili svoj put kroz povijest.

Da biste saznali još o samom izletu i što su sve naši učenici vidjeli i doživjeli, možete zaviriti u galeriju slika.

FOTOGALERIJA