Ukupno: 112099
Dobro došli, prvašići!
Autor: Ljubica Korov, 7. 11. 2019.

Dana 9.9.2019.g.u našoj školi je započelo svoje školovanje 15 prvašića.Od toga je 8 djevojčica i 7 dječaka.

FOTOGALERIJA

Dobrodošlicu su im poželjeli učenici viših razreda,prigodnim tradicionalnim programom,uvježbanim uz pomoć učiteljica razredne nastave.Dobrodošlici se pridružio i ravnatelj škole,kao i djelatnici PU Županja,koji su ih upoznali sa opasnostima na putu do škole,kao i prevencijom istih.

Na kraju su sa svojom učiteljicom Leom Šimunović proveli prve trenutke u novoj učionici i započeli svoje putovanje uz slatkiše i upoznavanje.

Lea Šimunović, učiteljica