Ukupno: 111957
UPISI U PRVI RAZRED
Autor: Marijan Oršolić, 18. 5. 2020.

Poštovani roditelji, obavještavamo vas da se utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta zbog upisa u prvi razred za sada još neće provoditi. Uslijed izvanredne situacije pandemije koronavirusa, Ministarstvo znanosti i obrazovanje je pokrenulo žurnu izmjenu Pravilnika o postupku utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta te sastavu stručnih povjerenstava, stoga se konkretne upute o načinu i vremenu provođenja postupka tek očekuju.

Čim dobijemo saznanja i u skladu s Pravilnikom i uputama dogovorimo na razini škole postupak, bit ćete osobno telefonski kontaktirani i informirani. A sve novosti ćemo i redovito stavljati na web stranicu škole pa molimo da i to popratite. Hvala na razumijevanju. Za sva pitanja stojimo vam na raspolaganju.

Školska medicina od 11.5. 2020. nastavlja s radom i provođenjem sistematskih pregleda djece prije upisa u 1. razred  (o čemu ćete, od strane ordinacije školskog liječnika, biti pravovremeno obaviješteni).

Stručna služba škole

Školski defektolog: Vesna Krtalić (vesna.krtalic@os-mlovraka-zu.skole.hr)

Školski psiholog: Ivana Perišić Juzbašić (juzbasicka@gmail.com)