Vrata sada sva okiti, veseli svi ćemo biti!
Autor: Marijan Oršolić, 21. 12. 2021.

Božićno vrijeme, vrijeme radosti, ljubavi i darivanja, nadahnulo je učiteljice Moniku i Dorijanu, na širenje radosti, zajedništva i kreativnosti. Njihova ideja za ukrašavanje vrata učionica prihvaćena je s oduševljenjem.

Učenici naše škole, sa svojim razrednicima, radosno su prihvatili izazov i uključili se na školsko natjecanje u božićnom ukrašavanju vrata svojih učionica.

Od 1. do 15. prosinca trajalo je natjecanje. Sijevale su ideje, dogovori, pravili se nacrti,

ljepilo se, krojilo, crtalo, bojalo. Radost i veselje vidjelo se na licima malih i velikih.

Školsko povjerenstvo, koje je trebalo izabrati najljepše ukrašena vrata, imalo je vrlo težak zadatak. Kriteriji za ocjenjivanje bili su jasni – ukrašena vrata moraju odražavati razred koji ih ukrašava, dio ukrasa treba biti rezultat učeničkog rada, ukrasi ne smiju oštetiti vrata.

Ocjenjivala se: kreativnost, originalnost, inovativnost u interpretaciji zadane teme, tehnička izvedba i prilagođenost uzrastu.

Radosti malih prvašića nije bilo kraja, vrata njihove učionice proglašena su najljepšim u razrednoj nastavi.

Učenici 7. razreda najoriginalnije su predstavili svoj razred i zaslužili najviše ocjene.

Visoke ocjene dobio je i snjegović na vratima 5a razreda. I oni su s oduševljenjem primili

pobjedničke čestitke i poklone.

Nisu „spavali“ ni pomoćnici u nastavi, spremači i stručna služba. Nagradu je osvojio i snjegović kojeg su napravili Kristina, Marina, Jela, Marina, Dunja i Filip.

Zahvaljujemo svima na sudjelovanju.

Pogledajte fotografije u prilogu, radujte se s nama i uživajte u predivnim radovima naših učenika.

I, sretan vam Božić!

foto: http://os-mlovraka-zu.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=251