Ukupno: 111932
Drage mame, sretan Vam Majčin dan!
Autor: Dorijana Škoro, 26. 5. 2022.

Postoji jedna divna osoba koja nas najviše voli, uvijek misli na nas i neumorno nam pomaže baš svaki dan. I iako ta, toliko posebna, brižna i važna osoba zaslužuje da je baš svakog dana zagrlimo i kažemo joj volim te i hvala, jedan je dan poseban i u kalendaru označen kao samo njezin, a to je Majčin dan. Svake druge nedjelje u svibnju u čast svim majkama obilježavamo Majčin dan, a naši su sedmaši uz vodstvo svoje razrednice Dorijane Škoro izradili prigodne poklone – buketiće cvijeća, koje su u nedjelju poklonili majkama. Svojim malim znakom pažnje podsjetili su svoje majke na koliko su im važne u životu i koliko ih vole. Kako je izgledao proces izrade buketića možete vidjeli u školskoj foto-galeriji.