Zabavna lektira u Gradskoj knjižnici
Autor: Monika Nikolić, 30. 11. 2012.

Učiteljica Ivana Juzbašić povela je svoje učenike, tj.  3. b razred ,u posjet knjižnici 17. studenog 2012. godine.  To nije bio običan posjet, nego prava književno- likovna radionica.

Ako želite saznati što su dalje radili pročitajte više...

Prije posjeta knjižnici kod kuće smo pročitali lektiru Bijeli jelen, pisca Vladimira Nazora. U knjižnici su nas dočekale vrijedne djelatnice knjižnice. Razgovarali smo o knjizi, te  imali smo mali kviz u kojem su najbolje bile naše Nina, Veronika i Dora. Kao nagradu su dobile vrijedne  knjige.

U likovnoj radionici  izrađivali smo bijelog jelena od  plastičnih boca koje smo kaširali salvetama.Ispleli smo mu repić od vune, a vijenac cvijeća smo naslikali na starim CD-ima.Da jelen ne  bude sam,napravili smo i drvo od novinskog papira koji smo obojali temperama.Kako se to radi možete naučiti  gledajući naše fotografije u galeriji.

svi_smo_na_okupu.jpg (121.63 KB)