Dani kruha 10.listopad 2013.
Autor: Ljubica Korov, 16. 10. 2013.

U našoj školi, OŠ Mate Lovraka, svake godine tijekom listopada obilježavamo Dane kruha

U našoj školi OŠ Mate Lovraka, svake godine tijekom listopada obilježavamo Dane kruha.

Organizatori su uvijek učenici četvrtih i šestih razreda sa svojim razrednicima.

Molitvom Zahvalnicom predvođeni župnikom vlč. Markom Peulićem zahvalili smo Bogu na svim plodovima i radostima, uspjesima i darovima ponosni na tradiciju koju njegujemo.

Kruh je izvor života i blagostanja. Ne zaboravljamo da kruh nije samo naš pa su učenici naše škole s vjeroučiteljem Danijelom Šokićem otvorili vrata starih i nemoćnih da ih obraduju prigodnim darovima.

Blagoslovljeni plodovi zemlje i ljudskih ruku darovani su onima kojima su najpotrebniji.

Ljubica Korov, dipl. knjižničar

Dan_kruha_10._10._2013.rar (547.71 KB)