header image big.jpg

Ovaj mjesec: 2009
POČETAK NASTAVNE 2015./2016. GODINE
Autor: Ana Kopić Matić, 1. 9. 2015.

DOBRO DOŠLI

Dragi učenici i roditelji!

Dobro došli u novu školsku 2015./2016. godinu!

Škola je uređena, spremno i radosno očekuje u školskim klupama vas učenike!

Posebno se radujemo učenicima prvog razreda i neka samo hrabro i s osmijehom prihvate školu! U  tomu ćemo im svi pomoći, a posebno njihova razredna učiteljica!

Na kraju prošle školske godine ispratili smo još jednu generaciju uspješnih osmaša, obilježili Dan škole, analizirali svoj rad i donijeli planove aktivnosti za ovu školsku godinu! Na kraju prošle nastavne godine organizirali smo razmjenu udžbenika, dakle i uz pomoć rabljenih udžbenika mogu se postići izvrsni rezultati.

I ove školske godine  vama učenicima se pružaju velike mogućnosti za napredovanje, za razvijanje svojih sposobnosti i darovitosti, za rad u izvannastavnim aktivnostima, škola podupire bavljenje sportom, zdravu prehranu, međusobno pomaganje i uvažavanje, podržava kreativne ideje učenika i pomaže im da ih ostvare! Opremljena je suvremenom opremom, nastava je stručno zastupljena i možemo se pohvaliti da funkcioniramo kao jedna složna i velika obitelj!
Pratimo i primjenjujemo suvremena dostignuća, prošle smo godine uvođenjem e –dnevnika olakšali vam praćenje napredovanja učenika, što je zahtijevalo  dodatnu informatičku opremu i edukaciju.

Dragi roditelji, očekujemo vašu podršku i suradnju, a sve u svrhu dobrobiti naše djece. Očekujemo da upoznate pravila rada škole, da surađujete s razrednicima  i drugim učiteljima, a za sve upite i aktivnosti škola vam je širom otvorena.

Nastava počinje 7.rujna 2015. prema sljedećem rasporedu:

Prva smjena ( jutarnja) počinju u 8 sati, a u prvu smjenu dolaze:

1.,4.,6. i  8. razred

Druga smjena ( počinje u 13,30), a u popodnevnu smjenu dolaze:

2.,3.,5. i 7. razred

Učenici prvog razreda dolaze prvi dan  sa svojim roditeljima u školu u 12 sati, a ostali dio tjedna dolaze u jutarnju smjenu.

Učenici prvi dan ne nose udžbenike , taj dan  će dobit raspored za cijeli tjedan

Svima vama želim uspješan početak nove školske godine!

Ravnatelj
                                                    Marijan Oršolić, prof.