07.12.2017. 14:14
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
1. Ponuda turističke agencije Astralis d.o.o. Slavonski Brod, OIB 46085196058 odabrana je za organizaciju ekskurzije učenika 4. i  7. razreda na sjeverni Jadran - Istratour.

IZLET U OSIJEK
Autor: Ana Kopić Matić, 15. 12. 2015.

Učenici četvrtih razreda u pratnji svojih učiteljica i pripravnica posjetili su 4.12.2015.godine Osijek.
      Najprije su grad obišli Božićnim vlakom u kojem ih  Djed Božićnjak i na zanimljiv način upoznao s planetama sunčevog sustava,a na kraju podijelio poklončiće.

Na glavnom trgu učenici su imali priliku razgledati i kupiti rukotvorine koje su obrtnici prodavali za jednu humanitarnu udrugu.
      Nakon objeda u McDonald`s-u posjetili smo Katedralu,a odmah zatim u Cinestaru pogledali film Dobri dinosaur u 3D tehnici što je učenicima bilo posebno zanimljivo
      Puni lijepih utisaka,poklončića i fotografija,predvečer smo stigli kući.

učiteljica Liljana Zovkić