07.12.2017. 14:14
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
1. Ponuda turističke agencije Astralis d.o.o. Slavonski Brod, OIB 46085196058 odabrana je za organizaciju ekskurzije učenika 4. i  7. razreda na sjeverni Jadran - Istratour.

Svečana božićna priredba
Autor: Ljubica Korov, 24. 12. 2015.

Prvo polugodište završilo je svečanom božićnom priredbom koju su pripremili učenici razredne nastave sa svojim učiteljicama: Ljiljanom Zovkić, Ivanom Kristić, Monikom Rajković, Zdenkom Dominković, Marlenom Galović i Leom Šimunović

Svečana božićna priredba

Radosti Božića i da program bude na visokoj razini doprinio je i naš pjevački zbor koji vodi prof. Marija Knežević Baračević.

Raznovrstan i dobro osmišljen program pljeskom su pozdravili brojni posjetitelji, roditelji učenici i učitelji u kinu Kristal-Sladorana.

U programu je sudjelovalo stotinjak izvođača koji su plesom, glumom i pjesmom oduševili sve nazočne.

Učenicima i roditeljima te svima u dvorani božićnu čestitku je uputio ravnatelj škole prof. Marijan Oršolić, naglasivši koliko su naši učenici vrijedni i kreativni. Zahvalio roditeljima što su došli pogledati priredbu, što sudjeluju u životu škole, što prihvaćaju naše aktivnosti, daju nam potporu, cijene napor i odgovornost učenika i učitelja. Neka tako bude i dalje.

Pokažite svojim primjerom da cijenite intelektualan rad, knjige i znanje uz mnogo ljubavi. Djeci je potrebna ljubav pa i onda kad nisu zaslužila, te dodao da ove godine obilježavamo šezdeset pet godina naše škole.

Mirna i Jelena