07.12.2017. 14:14
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
1. Ponuda turističke agencije Astralis d.o.o. Slavonski Brod, OIB 46085196058 odabrana je za organizaciju ekskurzije učenika 4. i  7. razreda na sjeverni Jadran - Istratour.

Valentinovo u našoj školi
Autor: Ana Kopić Matić, 16. 2. 2016.

U našoj je školi tradicionalno i ove školske godine prikladno obilježen Dan zaljubljenih. Od prekrasno uređenih panoa do rukotvorina malih ručica naše školske zadruge Pčelica, većina je razrednih odjela sudjelovala u pripremi i proslavi ovog dana.

Razredni odjel 7.a je čak i pripremio poklone kojima su darivali jedni druge, a razmijenili smo i mnogo ljubavnih pisama, odnosno poruka prijateljstva. Ljudi danas jedni drugima uopće ne šalju poštu, osim one elektronske. "Gdje su nestala pisma?" - pitanje je koje se sve češće postavlja. Nadamo se da će da ćemo tradiciju dopisivanja pismima ovakvom praksom barem malo oživjeti.

Fotografije možete pogledati klikom u fotogaleriji ili klikom na link

Iva Majačić