07.12.2017. 14:14
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
1. Ponuda turističke agencije Astralis d.o.o. Slavonski Brod, OIB 46085196058 odabrana je za organizaciju ekskurzije učenika 4. i  7. razreda na sjeverni Jadran - Istratour.

Županijska smotra Lidrano 2016.
Autor: Ana Kopić Matić, 11. 3. 2016.

Županijska Smotra LiDraNo u dramskom izrazu održana je 29. veljače u Vinkovačkom kazalištu Joze Ivakića. Kao i svake godine skupine su se predstavile s vrlo kvalitetnim scenskim. izvedbama koje progovaraju o aktualnim temama. Našu školu predstavljali su učenici 8.c razreda Petra Džinić i Domagoj Josipović sa scenskom igrom Želim vratiti ljubav koja govori o ADHD-u. Pripremala ih je mentorica Renata Krsnik i na obostrano oduševljenje predloženi su za Državnu smotru.

U isto vrijema u Gimnaziji Vinkovci održan je literarno- novinarski dio smotre gdje su naši učenici s mentoricom Radojkom Matić sa svih šest radova upućeni na Državnu smotru 3 literarna rada, dva novinarska i radijska, učenici Tomislav Lučić( literarni izraz i radijska), Luka Katić ( radijska),, Nina Matanović ( novinarski), Lana Žilo ( literarni) i Vanja Žilo( literarni i novinarski). . Još jedanput smo pokazali da kad se hoće i može se. Državni izbornik Mario Kovač pohvalio je ovogodišnju smotru kao jednu od boljih.

link na kome možete vidjeti slike: