08.11.2017. 10:42
JAVNI POZIV
POZIV  ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE  IZVANUČIONIČKE  NASTAVE 4.-ih i 7.-mi razreda

PROLJETNI PRAZNICI
Autor: Ana Kopić Matić, 30. 3. 2016.

Dolaskom proljeća,  21.ožujka,  stižu nam istovremeno i proljetni praznici. Učenici naše škole već sa nestrpljenjem iščekuju  slobodne dane kako bi se mogli odmoriti od školskih obveza i uživati u prvim danima toplijeg  godišnjeg doba. Školski hodnici i zidovi pojedinih učionica u školi prizivaju proljeće, koje je sve bliže i bliže.  Proljetni praznici učenicima pružaju priliku da skupe zadnje atome snage prije završetka školske godine, kako bi postigli što bolje uspjehe na kraju. Učenici se u školske klupe vraćaju ponovo 29.ožujka prema rasporedu.

Za vrijeme proljetnih praznika slavimo najvažniji kršćanski blagdan, Uskrs. Naši su se  učenici već  tijekom cijele korizme  posvetili značenju korizme  za nas  vjernike. O tome svjedoče i radovi na i školskom hodniku.  Baš ovih dana imali smo priliku pokazati što smo naučili za vrijeme korizme,  sudjelujući u humanitarnoj akciji prodaje kolača od koje sav prihod ide roditeljima oboljelog Dine Jurića Šestića iz Vrbanje. Vjerujem da ćemo ponovo dokazati koliko veliko srce imamo za potrebite i skupiti dovoljnu svotu novca za pomoć obitelji Jurić Šestić.

Svim učenicima, roditeljima  i djelatnicima škole sretan i blagoslovljen Uskrs!

Magdalena Šestan, prof.