08.11.2017. 10:42
JAVNI POZIV
POZIV  ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE  IZVANUČIONIČKE  NASTAVE 4.-ih i 7.-mi razreda

Majčin dan 8.5.2016
Autor: Stjepan Lešić, 20. 5. 2016.

Majčin dan je blagdan u čast majki i majčinstva koji se u većini zemalja, pa i Hrvatskoj, obilježava svake godine druge nedjelje u svibnju. Toga dana djeca darivaju svoje majke kako bi im taj dan učinile mrvicu posebnijim od ostalih dana. Ovakvoj lijepoj gesti pridružili su se i učenici OŠ Mate Lovrak. Majkama su se posvetili panoi u hodnicima i učionicama škole, a ideje o crtežima i pjesmicama  posvećenim  njima  vrvile su učeničkim glavicama. Kako je cilj potaknuti djecu da razmišljaju izvan okvira materijalnog, poklone smo izrađivali sami s puno ljubavi i kreativnosti. Posebno su se istaknuli učenici 5.b razreda sa svojim papirnatim buketićima i 6.a s izradom kruna i panoa.

Majkama nismo posvetili samo taj čarobni dan u svibnju već cijeli tjedan kako bi naglasili njihovu važnost, a našu zahvalnost za njihovu silnu ljubav i brigu.

Fotografije možete pogledati u našoj fotogaleriji!