07.12.2017. 14:14
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
1. Ponuda turističke agencije Astralis d.o.o. Slavonski Brod, OIB 46085196058 odabrana je za organizaciju ekskurzije učenika 4. i  7. razreda na sjeverni Jadran - Istratour.

Majčin dan 8.5.2016
Autor: Stjepan Lešić, 20. 5. 2016.

Majčin dan je blagdan u čast majki i majčinstva koji se u većini zemalja, pa i Hrvatskoj, obilježava svake godine druge nedjelje u svibnju. Toga dana djeca darivaju svoje majke kako bi im taj dan učinile mrvicu posebnijim od ostalih dana. Ovakvoj lijepoj gesti pridružili su se i učenici OŠ Mate Lovrak. Majkama su se posvetili panoi u hodnicima i učionicama škole, a ideje o crtežima i pjesmicama  posvećenim  njima  vrvile su učeničkim glavicama. Kako je cilj potaknuti djecu da razmišljaju izvan okvira materijalnog, poklone smo izrađivali sami s puno ljubavi i kreativnosti. Posebno su se istaknuli učenici 5.b razreda sa svojim papirnatim buketićima i 6.a s izradom kruna i panoa.

Majkama nismo posvetili samo taj čarobni dan u svibnju već cijeli tjedan kako bi naglasili njihovu važnost, a našu zahvalnost za njihovu silnu ljubav i brigu.

Fotografije možete pogledati u našoj fotogaleriji!