08.11.2017. 10:42
JAVNI POZIV
POZIV  ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE  IZVANUČIONIČKE  NASTAVE 4.-ih i 7.-mi razreda

USPJEH NAŠIH UČENIKA
Autor: Ana Kopić Matić, 2. 6. 2016.

Ove su se školske godine na županijsko natjecanje iz engleskog jezika plasirala dva učenika naše škole: Luka Katić iz 8.b i Marija Zadro iz 8.c razreda, koji su se nakon održanog školskog natjecanja plasirali sa 39 i 44 boda od mogućih 60. Na županijskom natjecanju koje je održano 24. veljače u Starim Jankovcima zauzeli su 2. i 6. mjesto (među 38 natjecatelja) sa 82 i 74 boda od mogućih 100. Zaslužuju svaku pohvalu jer su na natjecanju bili jedini predstavnici grada Županje, a engleski uče samo u izbornoj nastavi! Way to go, guys!!!

Bodovna razlika između prvog i drugog mjesta je bila samo tri boda i, nažalost, toliko je Mariju dijelilo od poziva na državno natjecanje (pozvano je 37 prestavnika županija). Nadamo se da će nas Vinkovčanin Ivan Blažanović dostojno predstavljati, a Mariji i Luki želimo da se nastave baviti engleskim jezikom, te da se sretnemo ponovo na istom natjecanju kroz koju godinu kada će pristupiti kao srednjoškolci.