preskoči na sadržaj

Osnovna škola Mate Lovraka Županja

Login
Oglasna ploča
Javne ponude
02.02.2017. 08:16
O D L U K A O UŽEM IZBORU PONUDITELJA
U svezi javnog poziva objavljenog na internet stranici Osnovne škole Mate Lovraka dana 16. siječnja 2017., ponuda broj:1/2017, za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave - ekskurzije učenika 7.ab razreda u srednju Dalmaciju, u razdoblju od 15. lipnja do 19. lipnja 2017.,  te nakon javnog otvaranja zaprimljenih ponuda u roku određenom javnim pozivom i provedenog glasovanja članova Povjerenstva, održanog 01. veljače 2017.godine, odabrane su tri najpovoljnije ponude turističkih agencija koje će biti predstavljene roditeljima na roditeljskom sastanku.                      -MARE PANONIUM , Tours d.o.o., Vinkovci                      -APP d.d. Požega                       -Gradsko društvo Crvenog križa Županja

Izvješće o provedbi Zakona o pravu na pristup informacijama za 2016. godinu

ENERGETSKA OBNOVA ŠKOLE

Priloženi dokumenti:
EU PROJEKT - OS MATE LOVRAKA(1).docx

PISMENE PROVJERE

Popis udžbenika

 

 

 

Priloženi dokumenti:
RASPORED PRIJEVOZA UCENIKA.docx

 
PRIMANJE RODITELJA

 
Brojač posjeta
Ispis statistike od 29. 9. 2010.

Ukupno: 145014
Ovaj mjesec: 2701
Ovaj tjedan: 2
Danas: 2
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
DAN SPORTA
Autor: Monika Rajković, 10. 6. 2016.

Učenici i učitelji naše škole obilježili su  Dan sporta 10.lipnja 2016. tradicionalnim skupnim odlaskom na nogometno igralište NK  „Radnički“. Program  je realiziran u vremenu od 8 do 11 sati .

Nakon pripremnih vježbi slijedila su natjecanja u disciplinama i sportovima: trčanje na 50m,500m i 800m,potezanje konopa,igra graničara,nogomet i odbojka.

                                                                               Marlena Galović


DAN SPORTA 10.LiPNJA 2016.

Učenici i učitelji naše škole obilježili su Dan sporta tradicionalnim skupnim odlaskom na nogometno igralište NK  „Radnički“.Program koji je realiziran u vremenu od 8 do 11 sati  sastavili su nastavnici tjelesne i zdravstvene kulture.Nakon pripremnih vježbi slijedila su natjecanja u slijedećim disciplinama i sportovima:trčanje na 50m,500m i 800m,potezanje konopa,igra graničara,nogomet i odbojka.Rezultati natjecanja su :

 

TRČANJE NA 50 m

PRVI RAZRED

DJEVOJČICE

MARIJA KLAIĆ
LANA PAVLOVIĆ
EMMA MARTINOVIĆ

 

DJEČACI

PETAR MANDIĆ
IVANO BOŠKOVIĆ
IVANO MAMIĆ

 

DJEČACI/ 2.ab

 

ANTONIO VUKIĆ 2.b
PATRIK JURILJ 2.b
BENJAMIN VRTARIĆ 2.a

 

 

DJEVOJČICE/ 2.ab

MARINA JURIĆ 2.a
LAURA ĐOIĆ 2.b
MARIJA DAMJANOVIĆ 2.a

 

 

DJEVOJČICE / 3.ab

TATJANA ZURAK 3.a
ANDREA KLAIĆ 3.a
MIHAELA GUDELJEVIĆ 3.a I ANTONIJA BAČIĆ 3.b

 

DJEČACI / 3.ab

 

IVAN ARLOVIĆ 3.a
ADRIAN PAVLOVIĆ 3.a
SEBASTIJAN KAPOVIĆ 3.b i MLADEN ČERKEZ 3.a

 

TRČANJE / 500 – 800  m

DJEČACI / 5.ab

TIN ŽIVKOVIĆ 5.a
MARKO JURIĆ 5.a
ANTONIO BOŠKOVIĆ 5.b

 

DJEVOJČICE / 5.ab

 

NOEMI MANDIĆ 5.b
KLAUDIA BAČIĆ 5.a
MARIJANA ORŠOLIĆ 5.b

 

DJEČACI / 6.ab

 

PETAR BABIĆ 6.a
MARIN ZOVKIĆ 6.a
PATRIK IVKOŠIĆ 6.b i MARIO BOŠNJAK 6.a

 

DJEVOJČICE/ 6.ab

SLAĐANA ILJIĆ 6.b
KATARINA KEŠINA 6.a
VERONIKA HREHOR, NINA MATANOVIĆ  I MARIJA ČAVAROVIĆ / 6.b

 

 

DJEČACI/ 7.ab

 

MATEJ MIŠKOVIĆ 7.b
IGOR OSTRUŽNJAK 7.a
DOMINIK PERIĆ 7.b

 

DJEVOJČICE/ 7.ab

 

MARINA NIKOLIĆ 7.b
LARA BILIĆ 7.b
NINA GAGULIĆ 7.b

 

 

DJEVOJČICE / 8.abc

 

DOLORES FRKETIĆ 8.a
DORA ŽIGMUNDOVAC 8.b
ANTONIJA KOSIĆ 8.a

 

 

DJEČACI / 8.abc

DINO ĐUROVIĆ 8.a
MARKO PETROVIĆ 8.c
LEO MARIĆ 8.c

 

POTEZANJE KONOPA

 

 

2a : 2.b    /  2: 0

 

3.b : 3. a  / 2:0

 

5.b : 5: a  /  2: 1

 

6.a : 6.b / 2: 0

 

7.b : 7.a  /  2: 1

 

IGRA GRANIČARA

 

 

 

 DRUGI / 2.b
TREĆI  / 3. b
ŠESTI / 6.ab (  5.ab : 6.ab )
 SEDMI / 7.b

 

NOGOMET

 

 

2a
3.a
6.ab / protiv petih
8.abc / protiv sedmih
 

DJEVOJČICE OSMIH SU IGRALE ODBOJKU.

                                                               Izvješće sastavila:Marlena Galović

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju