header image big.jpg

Ovaj mjesec: 2009
PRIREDBA ZA DAN ŠKOLE
Autor: Monika Rajković, 13. 6. 2016.

Dan škole proslavili smo priredbom 9. lipnja 2016. u poslijepodnevnim satima. Sudjelovali su marljivi učenici(polaznici mnogobrojnih izvannastavnih aktivnosti naše škole). Plesali su učenici drugih i trećih razreda uz poticaj  mentorica Marlene Galović i Monike Rajković, pjevao je zbor učenika koji je uvježbala mentorica Marija Knežević- Baračević, igrokaz su izveli osmaši pod vodstvom mentorice Renate Krsnik, a mentorica Anica Kljaić predstavila nam je ritmičku gimnastiku. Mentorica  Radojka Matić je sve odlično organizirala. Predstavili su se i vrijedni osmaši koji su svih osam godina školovanja ostvarili odličan uspjeh.
   Gosti su  bili polaznici glazbene škole "Srećko Albini"i folklorna skupina KUU "Kristal- Sladorana". Posebno zanimljiv nastup je učenika  Sebastijana Kapovića na bubnjevima. Cijeli program pogledajte pod opširnije , a fotografije u fotogaleriji.

Svečana priredba za Dan škole

Mjesto i vrijeme: Kino "Kristal-Sladorana", 9. lipnja 2016. u 17.30

Program:

1. HIMNA /PJEVAČKI ZBOR ŠKOLE
  2. KONFERANSA I OBRAĆANJE RAVNATELJA
  3. PREDSTAVLJANJE OSMAŠA KOJI SU OSTVARILI ODLIČAN USPJEH I UZORNO VLADANJE U SVIH OSAM GODINA
  4. OBRAĆANJE OSMAŠA UČITELJIMA I RODITELJIMA
  5. PJEVAČKI ZBOR: "ŠKOLSKA RADOSTI TUGA", korepeticija: Petar Babić 6. a
  6. GOSTI KUU "KRISTAL-SLADORANA"( mentori: Ivan i Ana Zlatunić)
  7. RITMIKA ( 2. r): "MUNGO JERRY- IN THE SUMMER TIME)
  8. DRAMSKA: "ŽELIM VRATITI LJUBAV" ( Petra Džinić i Dimagoj Josipović)
  9. PJEVAČKI ZBOR: "DAJTE NAM LJUBAV"