POČETAK NASTAVNE 2016./2017. GODINE
Autor: Ana Kopić Matić, 1. 9. 2016.

DOBRO DOŠLI

Dragi učenici i roditelji!

Dobro došli u novu školsku 2016./2017. godinu!

Dragi učenici,
Škola i djelatnici vas spremno i radosno  očekuju!
Ove godine upisali smo  26 učenika u prvi razred.
 Oni su naša najveća  radost i kao najmlađi, imat će našu najveću pažnju.
Ovu školsku godinu započinjemo u pomalo izmijenjenim okolnostima. Naime, u našu školu dolaze učenici  i djelatnici  Osnovne škole „Mijat Stojanović  “ iz Babine Grede. Riječ je o 183 učeniku od 5.- 8. razreda, koji će ići u našu školu dok se u njihovoj školi ne steknu sigurnosni uvjeti.
Želimo im dobrodošlicu i da se u našoj školi osjećaju kao kod kuće!
Drago nam je što ćemo zajedno dijeliti sigurnosne i druge uvjete koje pruža naša škola, a za koje možemo reći da su vrlo dobri.

Dragi roditelji,
 ne sumnjamo u vaše razumijevanje, podršku i suradnju, a sve u svrhu dobrobiti naše djece.
Očekujemo da upoznate pravila rada škole, da surađujete s razrednicima  i drugim učiteljima, a za sve upite i aktivnosti škola vam je širom otvorena.

POČETAK NASTAVNE GODINE

Nastava počinje 5.rujna 2016. prema sljedećem rasporedu:

PONEDJELJAK, PRVI DAN:
Prva smjena (jutarnja) počinje u 8 sati, a u prvu smjenu dolaze:

učenici od 2.-8. razreda.

OD UTORKA: Ostali dio tjedna svi naši učenici dolaze u jutarnju smjenu od 7 sati.

PRVI RAZRED
Učenici prvog razreda dolaze prvi dan  sa svojim roditeljima u školu u 11 sati, a ostali dio tjedna dolaze u jutarnju smjenu -  od 7 sati.
Učenici prvi dan ne nose udžbenike , taj dan će dobiti raspored za cijeli tjedan.
Učenici iz  Babine Grede dolaze u drugu smjenu od 6.9.2016. (utorak) od 14 sati.

Svima vama želim uspješan početak nove školske godine!

Ravnatelj
                                                        Marijan Oršolić, prof.