12.07.2018. 10:24
INFORMATIVNI POZIV
Informativni poziv upućen pružateljima vanjskih usluga za  obavljanje poslova kuhara/ice u punom radnom vremenu u Osnovnoj školi Mate Lovraka, Županja                                                     -ponude- traže se   .

KUHINJA

Ukupno: 200436
DOBRODOŠLI PRVAŠIĆI
Autor: Monika Rajković, 5. 9. 2016.

Dobrodošlicu đacima prvacima zaželjeli su učenici i djelatnici škole.Nakon što su naši najmlađi učenici sjeli u počasni prvi red ,priredba je započela. Vrijedni učenici pripremili su recitacije, igrokaz i nekoliko plesova. Ravnatelj  škole Marijan Oršolić pozdravio je učenike i roditelje, a prometni policajac objasnio je kako sigurno doći u školu. Potom je učiteljica Ljiljana Zovkić prozvala 25 prvašića koji su zapjevali pjesmu Kad si sretan i otišli po prvi puta  u svoju učionicu gdje će naučiti prva slova.

Program priredbe su pripremile učiteljice Monika Rajković, Ljiljana Zovkić i Marlena Galović