30.11.2018. 13:00
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
HRVATSKI CRVENI KRIŽ GRADSKO DRUŠTVO CRVENOGKRIŽA ŽUPANJA, odabran je za organizaciju ekskurzije učenika 4. i  7. razreda na Područje SREDNJE DALMACIJE.

KUHINJA

Ukupno: 206404
ŠKOLARCI I VRTIĆARCI
Autor: Monika Rajković, 14. 12. 2016.

Učenici 4. b razreda  posjetili su  Dječji vrtić " Maslačak" u Županji 12 .prosinca ove godine. Skupina djece "Štrumfovi" i  njihova odgajateljica Vesna Kokanović iskazali su dobrodošlicu četvrtašima. Potom su zajedno učili i radili. Tema su bili snjegovići, pa  je učiteljica čitala priču u kojoj su djeca aktivno sudjelovala, bojali su snjegovića borovim grančicama, te izradili čitavu obitelj jednom tužnom snjegoviću. Četvrtaši su darivali svoje prijatelje iz vrtića slatkišima i igračkama. Vrtićarci su obećali uzvratiti posjet  na proljeće kada slijedi nastavak druženja.