12.07.2018. 10:24
INFORMATIVNI POZIV
Informativni poziv upućen pružateljima vanjskih usluga za  obavljanje poslova kuhara/ice u punom radnom vremenu u Osnovnoj školi Mate Lovraka, Županja                                                     -ponude- traže se   .

KUHINJA

Ukupno: 198018
ŠKOLARCI I VRTIĆARCI
Autor: Monika Rajković, 14. 12. 2016.

Učenici 4. b razreda  posjetili su  Dječji vrtić " Maslačak" u Županji 12 .prosinca ove godine. Skupina djece "Štrumfovi" i  njihova odgajateljica Vesna Kokanović iskazali su dobrodošlicu četvrtašima. Potom su zajedno učili i radili. Tema su bili snjegovići, pa  je učiteljica čitala priču u kojoj su djeca aktivno sudjelovala, bojali su snjegovića borovim grančicama, te izradili čitavu obitelj jednom tužnom snjegoviću. Četvrtaši su darivali svoje prijatelje iz vrtića slatkišima i igračkama. Vrtićarci su obećali uzvratiti posjet  na proljeće kada slijedi nastavak druženja.