28.05.2018. 14:17
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
1. Ponuda turističke agencije POLET  d.o.o.   Vinkovci, OIB __ 49026633125 _ odabrana je za organizaciju ekskurzije učenika 6. razreda na Jankovac. 2. Odluka o odabiru ponude konačna je.

Ukupno: 190825
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA
Autor: Marijan Oršolić, 14. 3. 2017.

I ove je školske godine, 25. siječnja, održano školsko natjecanje iz engleskog jezika na kojem je sudjelovalo petero učenika osmih razreda: Lorena Filipović, Nina Gagulić i Ena Šimunović iz 8.a, te Karlo Dragičević i Josip Džinić iz 8.b razreda. Pohvaljujemo sve učenike za redovito pohađanje dodatne nastave iz engleskog jezika (bilo je veliko zadovoljstvo raditi sa njima), i za motiviranost te veliki uloženi trud. Učenik Josip Džinić se sa svoja 44/60 bodova istaknuo te je među 199 učenika iz cijele županije zauzeo sedmi rang, dok su ostali učenici sa po 40/60, 39/60 i 38/40 bili isto tako jako blizu pozivu na županijsko natjecanje.

Na županijskom natjecanju u Starim Jankovcima koje je održano 21. veljače Josip je postigao 73/100, te je zauzeo rang 12. od 39 učenika koji su sudjelovali. Čestitamo na postignutom uspjehu, koji je time veći kada znamo da su oba osma razreda ove školske godine izborna nastava.