07.12.2017. 14:14
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
1. Ponuda turističke agencije Astralis d.o.o. Slavonski Brod, OIB 46085196058 odabrana je za organizaciju ekskurzije učenika 4. i  7. razreda na sjeverni Jadran - Istratour.

LORENA PRVA NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ HRVATSKOGA JEZIKA
Autor: Marijan Oršolić, 21. 3. 2017.

Piše: Radojka Matić

Na nedavno održanom županijskom natjecanju iz hrvatskoga jezika učenica 8.r. Lorena Filipović sa svojom mentoricom Ružom Mikić osvojila je 1. mjesto.
Ovo je veliki uspjeh, a s obzirom na ostvarene bodove,  Lorena s mentoricom očekuje poziv i na državno natjecanje. Čestitke Loreni  i njenoj mentorici Ruži Mikić, ali i ostalim učenicima koji su sudjelovali na županijskom natjecanju.

I oni su ostvarili zapažene rezultate.  To su:  Ena Šimunović, Sara Šlibar i Antonela Križanović.  Ispiti nisu nimalo lagani i potrebno je mnogo truda i znanja, vježbanja i rješavanja zadataka. Oni se od petog razreda pripremaju za natjecanja, pohađajući dodatnu nastavu. Time su pokazali da uspjeh ne dolazi preko noći i da se rad isplati.
Lorena je inače odlična  i uzorna učenica, a bila je uspješna i na još nekim natjecanjima.
Njoj i mentorici Ruži Mikić želimo uspjeh i na daljnjem natjecanju!