08.11.2017. 10:42
JAVNI POZIV
POZIV  ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE  IZVANUČIONIČKE  NASTAVE 4.-ih i 7.-mi razreda

UZ „Pčelica“
Autor: Marijan Oršolić, 29. 5. 2017.

Dana 4. 05. 2017. je naša učenička zadruga „Pčelica“ sudjelovala na županijskoj smotri učeničkog zadrugarstva u Vinkovcima. Na smotri su sudjelovale voditeljice učeničke zadruge, Slavica Kuzmić i Josipa Vincetić zajedno sa učenicama 6. b razreda, Larom Batarilović i Lucijom Đordić koje su inače izrazito aktivne u radu učeničke zadruge. Učenička zadruga „Pčelica“ marljivo radi tijekom cijele godine i sudjeluje na svim seminarima i smotrama vezanim za učeničko zadrugarstvo. Treba spomenuti da su od ove školske godine u rad učeničke zadruge uključene i profesorice Magdalena Šestan i Ivana Tešić sa novim kreativnim idejama.

Josipa Vincetić