28.05.2018. 14:17
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
1. Ponuda turističke agencije POLET  d.o.o.   Vinkovci, OIB __ 49026633125 _ odabrana je za organizaciju ekskurzije učenika 6. razreda na Jankovac. 2. Odluka o odabiru ponude konačna je.

Ukupno: 190825
UZ „Pčelica“
Autor: Marijan Oršolić, 29. 5. 2017.

Dana 4. 05. 2017. je naša učenička zadruga „Pčelica“ sudjelovala na županijskoj smotri učeničkog zadrugarstva u Vinkovcima. Na smotri su sudjelovale voditeljice učeničke zadruge, Slavica Kuzmić i Josipa Vincetić zajedno sa učenicama 6. b razreda, Larom Batarilović i Lucijom Đordić koje su inače izrazito aktivne u radu učeničke zadruge. Učenička zadruga „Pčelica“ marljivo radi tijekom cijele godine i sudjeluje na svim seminarima i smotrama vezanim za učeničko zadrugarstvo. Treba spomenuti da su od ove školske godine u rad učeničke zadruge uključene i profesorice Magdalena Šestan i Ivana Tešić sa novim kreativnim idejama.

Josipa Vincetić