07.12.2017. 14:14
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
1. Ponuda turističke agencije Astralis d.o.o. Slavonski Brod, OIB 46085196058 odabrana je za organizaciju ekskurzije učenika 4. i  7. razreda na sjeverni Jadran - Istratour.

SIGURNO U PROMETU
Autor: Monika Rajković, 20. 9. 2017.

Policijski službenici PP Županja 19. rujna 2017. održali  su  predavanje učenicima prvog razreda.  Učenici su  sa zanimanjem pratili predavanje policajca i prezentaciju o tome kako se sigurno kretati putem od škole do kuće.  Učenici su pokazali odlično znanje o prometu, no policajac ih je upozorio da iako imaju pravo prednosti na pješačkom prijelazu, ipak moraju jako paziti jer postoje i vozači koji ih neće vidjeti i  propustiti.  Učenici su se iznenadili poklonu koji su dobili, a to su kišne kabanice žute boje koje će im pomoći da se zaštite od kiše, ali i da ih vozači bolje vide.

Policijski službenici PP Županja 19. rujna  u OŠ Mate Lovraka u Županji  održali  predavanje učenicima prvog razreda. Tema je bila Sigurnost u prometu. Učenici su  sa zanimanjem pratili predavanje policajca i prezentaciju o tome kako se sigurno kretati putem od škole do kuće.  Učenici su pokazali odlično znanje o prometu, no policajac ih je upozorio da iako imaju pravo prednosti na pješačkom prijelazu, ipak moraju jako paziti jer postoje i vozači koji ih neće vidjeti i  propustiti.  Učenici su se iznenadili poklonu koji su dobili, a to su kišne kabanice žute boje koje će im pomoći da se zaštite od kiše, ali i da ih vozači bolje vide. Nadamo se da će se naši učenici i vozači dobro slagati i poštivati prometne znakove. Zahvaljujemo svim policajcima koji stoje na raskrižjima i čuvaju naše đake prvake.

Monika Rajković