12.07.2018. 10:24
INFORMATIVNI POZIV
Informativni poziv upućen pružateljima vanjskih usluga za  obavljanje poslova kuhara/ice u punom radnom vremenu u Osnovnoj školi Mate Lovraka, Županja                                                     -ponude- traže se   .

Ukupno: 192428
Dani kruha - dani zahvalnosti za plodove zemlje
Autor: Marijan Oršolić, 13. 10. 2017.

Mjesec listopad je mjesec u kojem na jedinstven način iskazujemo zahvalnost na kruhu i plodovima zemlje.  U našoj smo školi i ove godine na poseban način obilježili Dane kruha. Dana 12. listopada 2017. godine učenici četvrtih i šestih razreda, uz mentorstvo svojih učiteljica i razrednica, u hodniku su škole postavili stol bogat kruhom i pecivima te zimnicom i jesenskim plodovima. Župnik Marko Peulić je nakon priredbe blagoslovio stol. Blagoslovu su prisustvovali svi učenici i djelatnici škole. Nakon blagoslova učenici su kušali proizvode, a jedan su dio odnijeli najpotrebitijima.

slike:http://os-mlovraka-zu.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=145