07.12.2017. 14:14
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
1. Ponuda turističke agencije Astralis d.o.o. Slavonski Brod, OIB 46085196058 odabrana je za organizaciju ekskurzije učenika 4. i  7. razreda na sjeverni Jadran - Istratour.

Dani kruha - dani zahvalnosti za plodove zemlje
Autor: Marijan Oršolić, 13. 10. 2017.

Mjesec listopad je mjesec u kojem na jedinstven način iskazujemo zahvalnost na kruhu i plodovima zemlje.  U našoj smo školi i ove godine na poseban način obilježili Dane kruha. Dana 12. listopada 2017. godine učenici četvrtih i šestih razreda, uz mentorstvo svojih učiteljica i razrednica, u hodniku su škole postavili stol bogat kruhom i pecivima te zimnicom i jesenskim plodovima. Župnik Marko Peulić je nakon priredbe blagoslovio stol. Blagoslovu su prisustvovali svi učenici i djelatnici škole. Nakon blagoslova učenici su kušali proizvode, a jedan su dio odnijeli najpotrebitijima.

slike:http://os-mlovraka-zu.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=145