07.12.2017. 14:14
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
1. Ponuda turističke agencije Astralis d.o.o. Slavonski Brod, OIB 46085196058 odabrana je za organizaciju ekskurzije učenika 4. i  7. razreda na sjeverni Jadran - Istratour.

MILIJUN DJECE MOLI ZAJEDNO
Autor: Monika Rajković, 19. 10. 2017.

"Milijun djece moli zajedno za jedinstvo i mir" , akcija je koja je 18.10.2017. održana i u našoj školi. Molitva , koja se jučer održavala diljem svijeta u isto vrijeme,  s nakanom  je postizanja mira i  jačanja jedinstva u svijetu, obitelji i u zajednici. Točno u 10 sati, oko 200 učenika , okupilo se na molitvu i pjesmu u športsku dvoranu predvođeni  vlč. Markom Peulićem, te  vjeroučiteljima i časnom sestrom. Nakon uvodnog predstavljanja ove akcije  zajednički se pjevalo i molilo krunicu.Molitvena akcija "Milijun djece moli zajedno za jedinstvo i mir" pokrenuta je u Karakasu, glavnom gradu Venzuele, još 2005. godine sa željom da se priključi svakog 18. listopada, po mogućnosti u isto vrijeme, što veći broj djece  s cijele zemaljske kugle.