30.11.2018. 13:00
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
HRVATSKI CRVENI KRIŽ GRADSKO DRUŠTVO CRVENOGKRIŽA ŽUPANJA, odabran je za organizaciju ekskurzije učenika 4. i  7. razreda na Područje SREDNJE DALMACIJE.

KUHINJA

Ukupno: 206404
„Vukovar- mjesto posebnog pijeteta“
Autor: Marijan Oršolić, 23. 11. 2017.

Vukovar. Grad borbe. Grad heroj. Grad ljubavi. Grad mira.

Odlukom Hrvatskog sabora svake godine 18. studenog obilježava se Dan sjećanja na žrtve Vukovara u čast njihove požrtvovanosti i ljubavi kako prema gradu Vukovaru, tako i prema domovini Hrvatskoj.

Grad čiju bol i žrtvu ne treba zaboraviti. Treba se prisjetiti žrtava i njihove veličine uz širenje mira i međusobne tolerancije, da se nikad ne ponovi.Učenici naše škole su u petak, 17. studenog u čast žrtava Vukovara uredili prostor Škole ručno izrađujući simbole Vukovara. Svaki razred je zajedno sa učiteljima uz svijeće i prigodnu molitvu odao poštovanje i divljenje.

Vukovar. Grad koji je pokazao i ove godine kako je mir iznad mržnje, ljubav jača od svakog zla, a zajedništvo je ono što ga i 26 godina kasnije čini mjestom posebnog pijeteta.

fotografije možete pogledati na: