07.12.2017. 14:14
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
1. Ponuda turističke agencije Astralis d.o.o. Slavonski Brod, OIB 46085196058 odabrana je za organizaciju ekskurzije učenika 4. i  7. razreda na sjeverni Jadran - Istratour.

VESELO U GRADSKOJ KNJIŽNICI
Autor: Marijan Oršolić, 19. 12. 2017.

Da se ne prekinite tradicija, učenici naše škole i ove su godine pripremili kratki Božićni igrokaz za predškolsku djecu. Učenici i djeca redovito budu gosti u Gradskoj knjižnici Županja

Svoje glumačko umijeće ove godine su pokazali učenici 5.a razreda. Nastup je bio 14. prosinca. Mala publika je s velikim interesom pratila predstavu, a glumci su se uz neizbježnu tremu dobro predstavili. Da se uvjeri u marljivost i talent svojih učenika u publici je bio i razrednik Antun Oršolić koji je sve bilježio kamerom.

Igrokaz govori kakvi trebamo biti da bismo zaslužili poklon ispod Božićne jelke.

Nakon predstave slijedio je zanimljiv razgovor s malom publikom, a i oni su pokazali što pripremaju za Božić. Susret je završio zajedničkom pjesmom. Mali glumci nagrađeni su čokoladom i počašćeni sokovima.

Budući da su bili dobri i učiteljica koja ih je uvježbala –Ruža Mikić, počastila ih je toplom čokoladom u slastičarnici.

Fotografije možete pogledati na :

Ruža Mikić- učiteljica hrvatskoga jezika i učenici 5.a razreda