ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA
Autor: Marijan Oršolić, 26. 2. 2018.

Nakon uspjeha učenika 8.a i 8.b razreda Ivana Šimunovića i Marka Katića na školskom natjecanju održanom 24. veljače, naša se škola i ove školske godine plasirala na Županijsko natjecanje iz engleskog jezika (učenici su imali 50 i 51 bod).

Na natjecanju održanom 20. veljače u OŠ Stari Jankovci sudjelovalo je ukupno 38 učenika iz 45 škola sa područja cijele naše županije. Učenik Marko Katić je zauzeo 10. rang sa ukupno 75 bodova, dok je Ivan Šimunović završio 11. sa 73 boda. Ponosni smo na njihov uspjeh i nadamo se da će se i u daljnjem školovanju nastaviti baviti engleskim jezikom, te slijediti primjer našeg bivšeg učenika Zvonimira Mićića. Naime, Zvonimir se ove godine natjecao u kategoriji 4. razreda ostalih srednjih škola (sada je učenik Tehničke škole u Županji) te je sa osvojenih 67 bodova zauzeo prvo mjesto!

Mentorica: Iva Majačić, prof.