Datum objave: 16. lipnja 2025.
Kategorija: Naslovnica | Vijesti

Piknik za kraj školske godine u školskom dvorištu

Učenici posebnih odjela Osnovne škole Mate Lovraka Županja oprostili su se od još jedne školske godine na najljepši mogući način – piknikom u školskom dvorištu!

Zajedno sa svojom učiteljicom Josipom Stjepanović i pomoćnicama u nastavi, učenici su proveli veselo i opušteno prijepodne ispunjeno smijehom, druženjem i ukusnim zalogajima.

Piknik je bio prilika da se svi zajedno prisjete lijepih trenutaka iz ove školske godine, ali i da uživaju u bezbrižnom druženju pod vedrim nebom. Dvorištem su odzvanjali smijeh, a osmijesi na licima bili su najbolja potvrda da je školska godina uspješno privedena kraju.

Na piknik je pozvana i posebna gošća – bivša asistentica.

Hvala svima koji su pridonijeli stvaranju ove tople, srdačne atmosfere – ovakvi trenuci ostaju u srcima!


Pročitajte još

Skip to content