Pragmine radionice
Autor: Angela Lučić, 10. 5. 2023.

Uspješna suradnja udruge Pragma iz Zagreba i naše škole nastavljena je i ove godine. Tijekom dva dana, 4. i 5. svibnja, održali su mnoštvo radionica i predavanja za učenike, roditelje i nastavnike.

Učenici su kroz radionice kao što su: „Osjećajne radionice“, „Ja i ti – samoregulacija emocija u odnosima“, „Nema dana bez ekrana“ i razne druge naučili o sebi, odnosima s drugima, emocijama u tim odnosima, prijateljstvu, slobodnom vremenu i društvenim mrežama. Roditelji su kroz razgovor i brojne primjere utvrdili kako pomoći djetetu da samo preuzima odgovornost za svoje djelovanje, dok su nastavnici učili kako se nositi s raznim teškoćama u radnom okruženju.

Izuzetno korisni, praktični i nadahnjujući savjeti dali su poticaj svima prisutnima za bolji daljni rast i osobni napredak.

Dio atmosfere s radionica i predavanja pogledajte u fotogaleriji.