07.12.2017. 14:14
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
1. Ponuda turističke agencije Astralis d.o.o. Slavonski Brod, OIB 46085196058 odabrana je za organizaciju ekskurzije učenika 4. i  7. razreda na sjeverni Jadran - Istratour.

PRIJEM PRVAKA U NAŠOJ ŠKOLI
Autor: Ana Kopić Matić, 22. 9. 2015.

U našoj školi 7.rujna 2015. održan je prijem prvaka.U njihovu čast pripremili smo recitacije, igrokaze, plesove i pjesme.

Ravnatelj škole, Marijan Oršolić, zaželio im je dobro došlicu, a djelatnici policije upozorili su roditelje i prvake na oprez u prometu. Nakon ovog kratkog programa učiteljica Lea Šimunović prozvala je svoje nove đake i povela ih u trpezariju gdje su se malo počastili, a zatim i upoznali svoju učionicu. Bilo je lijepo i veselo.

Ana Perković 4. b