08.11.2017. 10:42
JAVNI POZIV
POZIV  ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE  IZVANUČIONIČKE  NASTAVE 4.-ih i 7.-mi razreda

UPISI U SREDNJU 2016./2017.
Autor: Ana Kopić Matić, 14. 4. 2016.

Koristimo prigodu kako bismo Vas izvijestili da je s radom započeo internet portal „Upisi u srednju 2016./2017.“. Portal koji je u cijelosti posvećen tematici upisa u srednju školu, a namijenjen je osnovnoškolcima koji su pred upisom u srednju školu kao i njihovim roditeljima.

Cilj portala je na jednom mjestu objediniti sve korisne informacije o postupku upisa u srednju školu za narednu školsku godinu i učiniti ih dostupnim svim osmašima i njihovim roditeljima kako bi im olakšali i pojasnili postupak upisa.

U ovom trenutku portal http://upisi.weebly.com/ ( „Upisi u srednju 2016. / 2017.“  ) je, koliko mi znamo, jedini i podacima najpotpuniji portal na hrvatskom web prostoru koji je u potpunosti posvećen toj tematici.

Također na raspolaganju Vam je i Facebook stranica portala „Školovanje u RH“ . Pridružite se i primajte sve vijesti vezane za upise izravno na Vaše računalo ili pametni telefon.

Na portalu možete pronaći potrebne pravilnike i ostale korisne dokumente, adresar svih srednjih škola u RH, online izračunati bodove za upis, pogledati pojašnjen postupak upisa, termine, linkove, forum i još mnogo toga što će Vam olakšati postupak upisa u srednju školu.

Sretno na upisima u srednju!