U ZAGREBU
Autor: Ana Kopić Matić, 2. 6. 2016.

Stručna je ekskurzija provedena u petak 2016. godine u Zagreb. Na stručnu su ekskurziju išli učenici 8a,b,c i 6 a i b  razred. Voditeljice su ekskurzije bile učiteljica Glazbene kultura Marija Baračević Knežević i učiteljica Hrvatskog jezika Radojka Matić.

Plan ekskurzije u cijelosti je realiziran a zadovoljstvo učenika potvrđuju i njihovi pozitivni komentari  nakon ekskurzije.

Polazak je bio u 6.30 sati ispred naše škole.U  Zagreba smo stigli oko 10 sati. Učenici su podijeljeni u dvije grupe.Prva grupa je posjetila Tehnički muzej a druga zgradu Hrvatske televizije.

Nakon što su se grupe izmjenile otišli smo na ručak.

Nakon ručka uslijedio je posjet glazbenom koncertu u dvorani Vatroslav Lisinski.

Oko 21 sat vratili smo se u Županju.

Ciljevi ekskurzije:

Razgledavanje sadržaja Tehničkog muzeja uz stručno izlaganje voditelja

paviljona Nikole Tesle.

-Interaktivna stručno predavanje u Hrvatskoj Radio Televiziji

-Razgledavanje i obilazak Zagrebačkog centra

-Sudjelovanje na glazbenom koncertu Zagrebačke Filharmonije

Ostvareni su u cijelosti svi ciljevi a učenici su izrazili želju i sljedeće godine  ponoviti  sličnu ekskurziju.

Fotografije sa izleta na poveznici:

Mladen Oršolić,  prof.