30.04.2018. 13:33
JAVNI POZIVA ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE

„Naučimo plivati – škola plivanja“ 2016.
Autor: Monika Rajković, 18. 6. 2016.

I u ovoj školskoj godini naših 37 učenika je sudjelovalo u školi plivanja na bazenima "Lenije" u Vinkovcima. Predviđeno trajanje tečaja je 8 odlazaka po dva sata.  Zadnja  dva sata obuke  18. 6. 2016. održalo se  završno testiranja polaznika projekta, a nakon toga slijedila je  svečana dodjela diploma i slikanje, te mala zakuska za sve polaznike .  Učenici su zadovoljni podukom trenera plivanja i cijelim programom.