header image big.jpg

Ovaj mjesec: 1957
Dan sporta 29. 9. 2016.
Autor: Ljubica Korov, 6. 10. 2016.

LOVRAKOVCI NA DANU SPORTA

U našoj školi 29. rujna 2016. održan je jedan od najomiljenijih dana za učenike, Dan športa.

LOVRAKOVCI NA DANU SPORTA

Učenici su sa svojim učiteljima proveli ugodan dan na igralištu NK ,,Sladorana“ – Županja. Nakon razgibavanja, trčanja, skakanja u parovima u vrećama, uslijedile su utakmice u nogometu, graničaru i odbojci. Na kraju svih događanja najbržim trkačima podijeljene su diplome pa evo prvaka u sljedećim kategorijama:

1. i 2. razred djevojčice : MARIA KLARIĆ 2.a

1. i 2. razred dječaci : IVANO BOŠKOVIĆ 2.a

3. i 4. razred djevojčice : TATJANA ZURAK 4.a

3. i 4. razred dječaci : IVAN ARLOVIĆ 4.a

5. i 6. razred djevojčice : NOEMI MANDIĆ 6.b

5. i 6. razred dječaci : MARKO JURIĆ 6.a

7. i 8. razred djevojčice : MARINA NIKOLIĆ 8.b

7. i 8. razred dječaci : MATEJ GAGULIĆ 8.a

U nogometu su šestaši pobijedili petaše, a osmi su razredi bili uspješniji od sedmih. Utrka u vrećama osobito je bila zanimljiva, kako natjecateljima tako i publici. Pobijedili su 5.a, 6.a, 7.a i 8.b. U graničaru su starije učenice – šestih razreda, također bile uspješnije od petašica. Učenici i učitelji su ostavili uredno igralište, a uz druženje i sportske sadržaje svima je vrijeme brzo proteklo.

Piše : ANICA KLJAJIĆ

*** Slike možete pogledati na linku: