08.11.2017. 10:42
JAVNI POZIV
POZIV  ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE  IZVANUČIONIČKE  NASTAVE 4.-ih i 7.-mi razreda

DAN ŠKOLE: 65. obljetnica škole
Autor: Monika Rajković, 5. 9. 2016.

Dana 24. i 25. kolovoza 2016.godine naša škola obilježila je 65. obljetnicu i Dan škole .Program obilježavanja upriličen je raznovrsnim sadržajima u kojima su sudjelovali učitelji, učenici i suradnici škole.

24.8. u 17 sati program je započeo svečanom sjednicom koju je vodio ravnatelj Marijan Oršolić. Sindikalni povjerenik Marijan Janjić jubilarcima je uručio jubilarne nagrade. Nakon sjednice knjižničarka Ljubica Korov predstavila nam je prekrasno preuređenu našu školsku knjižnicu. Profesorica Radojka Matić otvorila je izložbu o obljetnici škole na kojoj smo pregledali novi broj našeg školskog lista LOBI. Program je završen oko 19 sati. Nakon službenog dijela programa slijedio je kratki domjenak.

25.8. u 17 sati nastavlja se program obilježavanja obljetnice i Dana škole s predavanjem o aktuelnoj temi iz područja odgoja i obrazovanja za djelatnike, Vijeće učenika i roditelja, Školski odbor, goste i suradnike (predavač Damir Domišljanović). Nakon  vrlo zanimljivog i poučnog predavanja sudionici događaja nastavili su druženje uz domjenak u holu škole.

Izvor: Marlena Galović