12.07.2018. 10:24
INFORMATIVNI POZIV
Informativni poziv upućen pružateljima vanjskih usluga za  obavljanje poslova kuhara/ice u punom radnom vremenu u Osnovnoj školi Mate Lovraka, Županja                                                     -ponude- traže se   .

KUHINJA

Ukupno: 198018
Nogometni turnir – Prvo mjesto našoj školi
Autor: Marijan Oršolić, 17. 4. 2017.

U dvorani županjske  gimnazije  održan je nogometni turnir ekipa županjskog područja. Odigrali smo tri utakmice i u sve tri pobijedili.Finale je bilo  neizvjesno. Dali smo sve od sebe i osvojili prvo mjesto! Plasirali smo se na viši rang natjecanja.Sretni smo što idemo dalje.Ne bismo uspjeli bez našeg trenera profesora TZK Drage Trojana.

U pobjedničkoj ekipi naše škole igrali su:Tomilav Dabić, Marko Jurić, Ivan Boždar, Antonio Bošković, Luka Župarić, Dorijan Frketić, Ilija Krištić i Mirko Cvitković.

Luka Župarić 5.b