30.11.2018. 13:00
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
HRVATSKI CRVENI KRIŽ GRADSKO DRUŠTVO CRVENOGKRIŽA ŽUPANJA, odabran je za organizaciju ekskurzije učenika 4. i  7. razreda na Područje SREDNJE DALMACIJE.

KUHINJA

Ukupno: 206404
Nogometni turnir – Prvo mjesto našoj školi
Autor: Marijan Oršolić, 17. 4. 2017.

U dvorani županjske  gimnazije  održan je nogometni turnir ekipa županjskog područja. Odigrali smo tri utakmice i u sve tri pobijedili.Finale je bilo  neizvjesno. Dali smo sve od sebe i osvojili prvo mjesto! Plasirali smo se na viši rang natjecanja.Sretni smo što idemo dalje.Ne bismo uspjeli bez našeg trenera profesora TZK Drage Trojana.

U pobjedničkoj ekipi naše škole igrali su:Tomilav Dabić, Marko Jurić, Ivan Boždar, Antonio Bošković, Luka Župarić, Dorijan Frketić, Ilija Krištić i Mirko Cvitković.

Luka Župarić 5.b